Jak to działa?

Instrukcja

Jak to się robi? Ile to kosztuje? Czy muszę się zarejestrować?

Przymierz logo

Dopasuj swoje logo do jednej z naszych opasek lub żetonów

Wycena dla klienta

Tworzenie spersonalizowanej wyceny, z własnym logo do dalszego wykorzystania

 

 

Jak działa kalkulator opaska.eu?

1. Krok 1 - zerestruj się w kalkulatorze, drogą mejlową zostaniesz poinformowany o udanej rejestracji. Jeśli reprezentujesz agencję reklamową, zostaną Ci przydzielone rabaty agencyjne o których zostaniesz również poinformowany drogą mejlową. Jeśli reprezentujesz agencję, w formularzu kontaktowym możesz załączyć swoje logo, którym później będziesz mógł ologować pliki pdf z kalkulacją dla Twoich klientów.

2. Krok 2 - przejdź do zakładki WYCENA i wykonaj wycenę interesujęcych Cię produktów. Możesz szybko wyszukać produkty, które Cię interesują za pomocą wyszukiwarki, wpisując słowo kluczowe.

3. Krok 3 - otrzymasz podsumowanie kosztów wybranych przez Ciebie produktów. Jeśli istnieją produkty powiązane z wybranymi przez Ciebie, ukażą się one w formie grafiki na dole podsumowania. Jeśli zamierzasz je dołożyć do obecnej wyceny, musisz cofnąć się i dokonać wyceny jeszcze raz uwzględniając wszystkie produkty.

4. Krok 4 - jeśli podsumowanie produktów zgadza się z tym co Cię intersuje, możesz wysłać plik pdf z kalkulacją do siebie na mejla lub do Twojego klienta. W pliku przeznaczonym dla Twojego klienta, będziesz mógł dodać swoją marżę.

5. Krok 5 - możesz wykonać wstępnej przymiarki logo na produkcie, który Cię interesuje w zakładce PRZYMIERZ LOGO i wykonać wstępną wizualizację dla swojego klienta.